statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejne zwycięstwo!!

• autor: lksczarni, 2014-10-26 20:36

Podopieczni Bartłomieja Figasa, zapisali na swoim koncie już trzecie zwycięstwo z rzędu. Po wcześniejszych wygranych meczach z rezerwami Polonia Środa Wielkopolska oraz Pogonią Książ Wielkopolski. Następny komplet trzech punktów zespół z Czerniejewa zapisał na swoim koncie w sobotę 25 października na własnym trenie pokonując zespół KS Łopuchowo w stosunku 3:1 mimo że od 3 minuty to goście zajmujący przedostatnią pozycję w ligowej tabeli prowadzili 1:0 z gospodarzami. Po straconej bramce do głosu doszli czerwono-czarni aplikując swojemu rywalowi jeszcze do końca pierwszej połowy dwa gole. W 38 minucie do stanu 1:1 w drużynie gospodarzy doprowadził Norbert Szklarz pokonując bramkarza gości z 5. metra po wcześniejszym obsłużeniu go przez Sławomira Staniszewskiego. Druga bramka dla Czarnych Czerniejewo, którą podopieczni Bartłomieja Figa ustalili wynik pierwszej połowy na 2:1 została zdobyta w doliczonym czasie gry. W 46 minucie gola dla gospodarzy zdobył Mateusz Kuliński, wykorzystując pewnie podyktowany rzut karny po wcześniejszym faulu w polu karnym drużyny z Łopuchowa na Norbercie Szklarzu.

Po zmianie stron przy licznych niewykorzystanych sytuacjach do zdobycia następnych goli przez zawodników z Czerniejewa między innymi : Bartosza Kozioła, Damiana Szczepaniaka czy Michała Goździewskiego, po których obrońcy gości ratując swój zespół przed utratą bramki wybijali piłkę zmierzającą do bramki z jej linii  Przysłowiową kropkę nad ,,i” drużyna z Czerniejewa, postawiła w 65 minucie. Trzeciego gola dla czarwono-czarnych na swoim koncie zapisał Damian Szczepaniak pokonując bramkarza z Łopuchowa po strzale z 11. metra po wcześniejszym zagraniu piłki do niego przez Norberta Szklarza. A że więcej bramek w sobotnim meczu, który przebiegał pod dyktando gospodarzy już nie padło. To spotkanie zakończyło się po niezbyt udanym początku w wykonaniu zespołu z Czerniejewa zwycięstwem podopiecznych Bartłomieja Figasa w stosunku 3:1.