statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis z Jurandem Koziegłowy.

• autor: sportgniezno.pl, 2014-10-01 12:28

Spotkanie pomiędzy obiema drużynami zakończyło się remisem 3:3 i podziałem punktów w ligowej tabeli. Jako pierwsi w sobotnim meczu wyszli na prowadzenie 1:0  gospodarze meczu. W 15 minucie po egzekwowanym rzucie rożnym bramkarza z Czerniejewa – Piotra Rzepczyńskiego pokonał strzałem w samo okienko jeden z zawodników z Koziegłów. W 25 minucie był w meczu remis 1:1. Po faulu na Zbigniewie Kościańskim, podyktowaną jedenastkę na gola zamienił grający trener Mateusz Kuliński, który na tej funkcji zastąpił Marka Gierałkę, który w czwartek 28 września zrezygnował z prowadzenia Czarnych Czerniejewo. Dziesięć minut później to zespół z Czerniewa objął prowadzenie w meczu 2:1. Rzut rożny wykonywał Norbert Szklarz a bramkę dla Czarnych Czerniejewo zdobył strzałem z głowy Jakub Maćkowiak. Gospodarze jeszcze przed przerwa doprowadzili do stanu 2:2, błąd w linii defensywnej zespołu z Czerniejwa, wykorzystał jeden z zawodników gospodarzy umieszczając piłkę w bramce gości. I kiedy wydawało się że takim wynikiem zakończy się pierwsza polowa meczu w 46 minucie drużyna z Czerniejewa zdobyła trzeciego gola. Bramkę do szatni zdobył Damian Szczepaniak, pokonując bramkarza gospodarzy po uderzeniu piłki z 2. metra po dośrodkowaniu Rafała Wawrzyniaka i wcześniejszej akcji Norberta Szklarza. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem zespołu z Czerniejewa w stosunku 3:2.

Po zmianie stron drużyna z Czerniejewa, która posiadała zdecydowaną przewagę nad swoim rywalem, miała kilka sytuacje do podwyższenia swojego prowadzenia w meczu. Niestety tak się nie stało gdyż dogodnych sytuacji do zdobyci kolejnych goli nie potrafili wykorzystać Damian Szczepaniak, Norbert Szklarz, Zbigniew Kościański czy Maciej Bogucki. I kiedy wydawało się że komplet punktów w postaci trzech zgarną piłkarze z Czerniejwa. Gospodarze w doliczonym czasie gry w 94 minucie doprowadzili do stanu 3:3. Takim też wynikiem zakończyło się sobotnie spotkanie pomiędzy Jurandem Koziegłowy a Czarnymi Czerniejewo, co skutkowało podziałem punktów w ligowej tabeli przez oba zespoły.