Słów kilka o kadrze.

• autor: lksczarni, 2013-08-17 17:20
Okres przygotowawczy dobiegł końca. Pora więc wspomnieć coś o kadrze zgłoszonej na sezon 2013/2014. Tak więc zacznijmy od bramkarzy: Karol Zawistowski, Piotr Rzepczyński i Dariusz Stanisławski, który był do tej pory wypożyczony z Polonii II Środa, a teraz dołączył już do nas na zasadzie transferu definitywnego. W linii obrony również nowa twarz... jest nim występujący ostatnie kilka lat w Pelikanie Niechanowo prawy obrońca Tomasz Winkel. Z gry w naszym klubie zrezygnował natomiast Wojciech Ługowski. Powodem takiej decyzji są obowiązki zawodowe... Przejdźmy teraz do drugiej linii, z której raczej nikt nie ubył, a wręcz przeciwnie. Dwóch młodych skrzydłowych będzie na pewno wzmocnieniem ofensywy. Pierwszy z nich to 18stoletni Radosław Czech grający dotychczas w Polonii II Środa. Drugi skrzydłowy występował niegdyś w drużynach juniorskich TPS'u Winogrady Poznań, a teraz zdecydował się spróbować swoich sił w piłce seniorskiej. Paweł Sobkowiak, bo o nim mowa ma 22 lata i może występować także jako napastnik... Jeżeli chodzi o grę w ataku to będzie ona spoczywała na barkach Karola Niemczewskiego, Patryka Malingera i Damiana Moczulskiego. Liczymy że uniosą ten ciężar;) Pierwszy sprawdzian formy już jutro. Na naszym obiekcie zawita trzecia drużyna poprzednich rozgrywek Maratończyk Brzeźno. Liczymy na liczne przybycie kibiców i głośny doping, który pomoże w zdobyciu pierwszego kompletu punktów:) Zapraszamy więc na godzinę 14.00 na stadion przy ulicy gen. Lipskiego!