statystyki szczegółowe

Aktualności

GKS Gułtowy - Czarni Czernijewo

• autor: lksczarni, 2013-06-07 12:56

Czarni w wyjazdowym meczu do Gutów zdobyli komplet punktów, wygrywając z GKS-em 0 do 2.

Czerniejewo przeważało miało wiele okazji do strzelenia bramki, lecz dopiero to w 26 minucie Karol Niemczewski ustala wynik na 0 - 1, asystował Dawid Maćkowiak.

Goście nie odpuszczali, coraz częściej znajdowali się w polu karnym rywala, lecz piłka nie mogła wpaść do bramki przeciwnika. W końcu udało się to w 64 minucie. Zbigniew Bartkowiak umieszcza futbolówkę w siatce po podaniu Karola Niemczewskiego. Zdobywca pierwszej bramki musiał opuścić boisko 6 minut później z powodu kontuzji. Gratulujemy bramki oraz asysty!

Mecz nie zakończył się w miłej atmosferze, ponieważ zawodnicy drużyny przeciwnej zaczęli grac bardzo ostro i z wyniku takiej gry nastąpił konflikt, miedzy rywalami. Sędzia po kilku krotnym uspokajaniu zawodników postanowił zakończyć spotkanie końcowym wynikiem 0:2.