statystyki szczegółowe

Aktualności

Orkan Jarosławiec - LKS Czarni Czerniejewo

• autor: lksczarni, 2013-05-27 12:15

Wczoraj drużyna Czarnych Czerniejewo w rewanżowym spotkaniu z Orkanem Jarosławiec  uległa po raz drugi tym razem na wyjeździe 5-2, w pierwszym spotkaniu Czarni na swoim terenie stracili tylko dwie bramki.

Niestety drużyna Gospodarzy już w 8 minucie zdołała umieścić piłkę w bramce Piotra Rzepczyńskiego, w 15 minucie przeciwnicy zdołali podwyższyć przewagę na 2 - 0 lecz w 25 minucie po faulu na Patryku Kusym ze stałego fragmentu gry który wykonywał Mateusz Kuliński piłkę do bramki przeciwnika głowa kieruje Karol Niemczewski, 10 minut po golu z podania Jakuba Maćkowiaka futbolówkę w siatce umieszcza Kamil Łuczak i mamy już remis 2 - 2 niestety przeciwnik zdobywa bramkę do szatni.

3-2 dla Jarosławca takim wynikiem kończy się pierwsze 45 minut spotkania.

Mecz nie odbywał się w przyjacielskiej atmosferze po mimo korzystnego wyniku miejscowa drużyna nie oszczędzała rywala liczne wyzwiska i faule przeważnie kończyły się na upomnieniu lub zółtym kartoniku arbiter spotkania nie był jednak skłonny do pokazania czerwonej kartki.

W 45 minucie na boisku pojawił się Damian Moczulski który zmienił Krzysztofa Bartkowiaka w 50 minucie padł kolejny gol dla przeciwnika tym razem z rzutu karnego a w 66 minucie pada kolejna bramka jednak nie dla drużyny Czarnych, zółty kartonik w spotkaniu zobaczył Rafał Półtorak co oznacza ze nie będzie mógł wystąpić w najbliższym spotkaniu.

Po 90 minutach zmagań Czarni Czerniejewo przegrywają mecz 5-2 na korzyść drużyny Orkanu Jarosławiec.